Top Teklif Formu Laboratuvar Hizmeti
FS AKADEMİ Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak uzun yıllar birçok farklı sektörde faaliyet gösteren kurumsal firmalara hizmet sağladık. Firmalarımızın ihtiyaçlarına tek çatı altında yasal, etkin ve kalıcı çözümler geliştirmek hizmet politikamızın temelini oluşturdu. FS AKADEMİ LABORATUVAR HİZMETLERİ ile işe giriş sağlık tetkikleri, raporlama ve periyodik sağlık kontrollerinde ekonomik ve hızlı çözümler geliştirdik. Firmanız çalışanlarının işe giriş sağlık tetkikleri ve periyodik sağlık kontrolleri için gezici sağlık hizmetimizi tercih edebilir veya çalışanlarınızı ulaşımın rahat olduğu laboratuvar lokasyonumuza ziyaretini sağlayarak sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Çalışanlarınız ; aşağıda yer alan adresimizi ziyaret ederek yasal yükümlülüğünüz olan sağlık evraklarını hızlıca temin edebilir. Üstelik arşiv prosedürümüz gereği evraklarınız çalışanlarınıza çıktı olarak teslim edilirken aynı zamanda tarafınıza dijital ortamda da ulaştırılmaktadır. Yapılan işlemler dijital ortamda arşivlenmektedir. Geçmiş tarihlerde gerçekleştirilen fakat kaybettiğiniz dökümanları web sayfamız üzerinde yer alan e-laboratuvar modülü ile talebiniz sonrası en kısa sürede sizlere tekrar ulaştırılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişisel verilerin korunması kanunu çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. 

Yoğun iş temposunda dikkatiniz dağılmasın, iş akdiniz aksamasın. 

FS AKADEMİ LABORATUVARI sizler için ; Pazartesi - Cumartesi : 08.00-17.00 saatleri arasında kapsamlı hizmet sunmaktadır.

Laboratuvar Adresimiz : Şirinevler Mahallesi Kaman İş Merkezi No1 Kat6 Daire10 Bahçelievler / İSTANBUL

Telefon : 0212 441 2120 / 0538 470 4188Adresimize kolay ulaşım sağlamak için akıllı telefonunuzun barkod okuyucu özelliğini kullanabilirsiniz.
Ayrıca Yandex ve Google Maps uygulamaları üzerinden FS AKADEMİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ adıyla
arama yaparak lokasyonumuzu kolayca görebilirsiniz.