Top Teklif Formu
Hakkımızda


FS OSGB
olarak alanlarında uzman A, B ve C Sınıfı İş Güvenliği sertifikasına sahip mühendis ve teknik ekibimiz, iş sağlığını emanet ettiğimiz uzman hekimlerimiz ve sağlık personellerimiz ile genç, dinamik ve tecrübeli büyük bir aileyiz. Amacımız öncelikle hizmet sunduğumuz tüm işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği kültürünü geliştirmek, gerek saha uygulamaları gerekse yasal mevzuat kapsamında, işletmelerin gerekli dokümantasyonlarının sağlanmasında gerçek ve ölçülebilir tespitleri ortaya koyarak, risklerinizi azaltmanıza ve süreçlerinizi kolaylaştırmanıza yardımcı olmaktır.

hakkimizda


İş yerlerinde meslek hastalıkları ve iş kazaları hiç umulmadık bir zamanda işçinin ve iş verenin karşısına çıkmaktadır. Bu durum ile beraber özellikle yeni çıkan ve yürürlüğe giren 6331 sayılı iş sağlığı ve iş güvenliği kanunu sonucunda gerek maddi gerekse de manevi bir çok sorunla karşı karşıya kalınabilmektedir. Önleyici iş güvenliği ve iş sağlığı çalışmalarına verilecek önem ve titizlik ile maddi ve manevi bir çok sorumluluğu ortadan kaldırmak, iş yerlerinde kurulacak sistem,verilecek eğitimler ve en önemlisi iş sağlığı ve iş güvenliği konusunda bir kültür oluşturmak amacı ile kurulan şirketimiz her biri kendi alanında uzman doktorlar ve iş güvenliği uzmanları ve sağlık personelleri ile en yetkin yapıya sahip ortak sağlık güvenlik birimi ( OSGB ) olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

FS OSGB olarak şuanda çok sayıda şirkete ve işyerine devamlı olarak İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve Yardımcı Sağlık Personeli hizmeti sunmaktayız. Hizmet verdiğimiz firmalar, görevlendirilen İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri hekiminin şirketleri ile ilgili aylık raporlarını, uygunsuzluk bildirimlerini, risk değerlendirme raporlarını ve acil durum planları gibi bir çok dokümana online web tabanlı İş Sağlığı ve Güvenliği Takip Sistemiyle izleyebilmektedir. FS OSGB odağında müşteri memnuniyetinin yer aldığı hizmet felsefesi ile rakiplerinden farklı olarak çalışanlar ve işverenler için doğruyu ve güveni ortaya koymaya devam edecektir. FS OSGB olarak sektörün referans kadroları ile birlikte teknik araç gereç ve alt yapı desteği ve tecrübeleri ile iş sağlığı ve iş güvenliği alanlarında beraber çalışmaya hazır olduğumuzu bildirir, iş birliğimizin sürekli, verimli ve başarılı olmasını dileriz.