Top Teklif Formu
Müşteri İlişkileri Politikamız


Misyonumuz, vizyonumuz ve temel değerlerimizin bir yansıması olan kalite anlayışımız doğrultusunda sunduğumuz ürün ve hizmetlerden duyulan müşteri memnuniyeti, bizim için büyük değer taşıyor.

Kurumumuz, müşterilerinin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebildiği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alındığı, yasal şartlara ve şirket politikamıza aykırı olmayacak şekilde değerlendirildiği, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmaması için gerekli iyileştirmelerin ve kontrollerin sürekli yapıldığı, müşteri ile olan ilişkilerinde şeffaflığı esas almış, bütün müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul etmiş, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip etmektedir.

 

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİMİZ

Müşteri Ziyaretleri: Müşterilerimiz ile var olan ilişkilerimizin geliştirilmesine önem verip, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin tespit edilmesine yönelik çalışmalar yapıp ve birebir ziyaretler gerçekleştiriyoruz.

 

Erişilebilirlik: Şirketimiz tarafından sunulan çeşitli iletişim kanallarıyla müşterilerimiz şikayetlerini, bilgi taleplerini, öneri ya da memnuniyetlerini kolay bir şekilde iletebiliyor ve erişim sağlayabiliyor.

 

Bilgiye Ulaşılabilirlik: Müşterilerimizin talep ettikleri bilgiye en kısa zamanda ve en hızlı şekilde ulaşabilmelerini sağlıyoruz.

 

Çözüm Odaklılık: Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretiyoruz.