Top Teklif Formu Kurumsal
Kurumsal
HakkımızdaÜlkemizin büyüyen sanayisi içerisinde 
İSG hizmetleri kavramı gün geçtikçe önem kazanmaktadır… Meydana gelen iş kazaları ve ölümcül kazalar, İş Sağlığı ve İş Güvenliği kavramının doğru anlaşılması ile azaltılabilir… Bu konuda yapılan tüm yasal çalışmalara rağmen iş kazaları ve meslek hastalıkları halen azaltılamamıştır.

Kamu yönetimi, yasal çalışmaların yanı sıra Ortak Sağlık Ve Güvenlik Birimleri vasıtasıyla işveren ve işçiler arasında İş Sağlığı ve İş Güvenliği bilinci oluşturmaya çalışılmaktadır…  FS AKADEMİ OSGB, mevzuat çerçevesinde hizmet vermek üzere,  Doç.Dr. Feride OLCAY, Prof. Dr.Mustafa ÇIKRIKÇI, Öğr.Gör.Serhat Arman ÇIKRIKÇI tarafından kurulmuş, Özel Hukuk Tüzel Kişisidir. 


İş sağlığı ve güvenliği kültürünün oluşumundaki önemli rolümüzün farkında olarak, kurulduğumuz günden bugüne kadar kesintisiz hizmet veriyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne kadar, daha iyi hizmet verebilme adına sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

Sizden gelen her geri bildirimi, gelişimimiz için "OLMAZSA OLMAZ" kabul ediyor ve hizmet kalitemizi iyileştirmek için kullanıyoruz. Açık iletişim ve şeffaflık ilkelerimiz sayesinde "izlenebilir" olmayı tercih ediyoruz.
FS AKADEMİ OSGB olarak biz, farklı sektörlerde deneyime sahip dinamik ekibimizle, karşılıklı güvene ve anlayışa dayalı, sahiplenen ve uzun yıllar devam edecek çözüm ortaklıkları kurmayı hedefliyoruz.

Vizyon & Misyon ve Değerler


Vizyonumuz

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında ülkemizde en prestijli hizmet kuruluşu olmak. Bu hedefe ulaşabilmek için sürekli yenilenmek, yurtdışında ki uygulamaları takip ederek hizmet kalitemizi sürekli yukarıya taşımak, ülkemizde İş sağlığı ve Güvenliği konusunda doğru ve güvenilir çalışmaları ortaya koyarak, Ülkemizin İş sağlığı ve güvenliği konusunda çağ atlamasına katkıda bulunmak, hizmet verdiği firmalarda ki çalışmalarımız ile referans gösterilen, alanında en iyi kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

 • Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek ilişkide bulunduğumuz kurum, kuruluş ve kişilerin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.
 • İnsanların zamanına ve haklarına saygı duymak.
 • Çalışmaların iş akdini yavaşlatmasına müsade etmemek.
 • Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak.
 • İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.
 • Hedefimiz benzer şirketler arasında en iyi olmaktır.
 • Rekabetçi ve sürdürülebilir sağlık , güvenlik ve eğitim potansiyeli olan “stratejik bir portföyü” paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmek.

DEĞERLERİMİZ

 • İnsan sağlığına ve güvenliğine değer veririz.
 • Sunduğumuz hizmet kalitesi ile fark yaratmayı amaçlarız.
 • Etik ilkeler ve iş ahlakına önem veririz.
 • Ekip ve altyaapı çalışmasını ön planda tutarız.
 • Etkin iletişim ve sürekli gelişimi benimseriz.
 • Dürüst, araştırmacı ve yenilikçi tutum sergileriz.
Çevre Politikamız

 • Tabii kaynakların korunması ve enerji tasarrufunun gerçekleştirilmesi,
 • Hizmet sunumunun tüm aşamalarında ortaya çıkabilecek atıkları tanımlamak, gerekli önleyici tedbirleri almak, doğru geri dönüşümü sağlamak,
 • İş ve işçi sağlığını korumak,
 • Çevreye karşı olan sorumluluğu tüm grupta oluşturmak için tüm çalışanlarını bilinçlendirmek ve bireysel sorumluluklarına göre eğitimlere tabi tutmak amaçlanmıştır.
Kalite Politikamız
Ulusal ve uluslar arası standartları esas alarak; İş Sağlığı ve Güvenliği yasası kapsamında gerekli tüm çalışma ve yükümlülüklerini yerine getiren, ülkemizde İş sağlığı ve Güvenliği konusunda kapsamlı, entegre çalışmaları ortaya koyan, sektörel bazlı çalışmalar ile hizmet verdiğimiz firmalarda profesyonel çalışma ortamları yaratılmasında yol gösterici, çözüm üretici bir rol üstlenerek sürekli ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak eğitimle gelişmeyi destekleyen yüksek kaliteli hizmet sunmak ve çalışanlar tarafından benimsenmesini sağlamaktır.
Müşteri İlişkileri Politikamız


Misyonumuz, vizyonumuz ve temel değerlerimizin bir yansıması olan kalite anlayışımız doğrultusunda sunduğumuz ürün ve hizmetlerden duyulan müşteri memnuniyeti, bizim için büyük değer taşıyor.

Kurumumuz, müşterilerinin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebildiği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alındığı, yasal şartlara ve şirket politikamıza aykırı olmayacak şekilde değerlendirildiği, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmaması için gerekli iyileştirmelerin ve kontrollerin sürekli yapıldığı, müşteri ile olan ilişkilerinde şeffaflığı esas almış, bütün müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul etmiş, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip etmektedir.

 

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİMİZ

Müşteri Ziyaretleri: Müşterilerimiz ile var olan ilişkilerimizin geliştirilmesine önem verip, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin tespit edilmesine yönelik çalışmalar yapıp ve birebir ziyaretler gerçekleştiriyoruz.

 

Erişilebilirlik: Şirketimiz tarafından sunulan çeşitli iletişim kanallarıyla müşterilerimiz şikayetlerini, bilgi taleplerini, öneri ya da memnuniyetlerini kolay bir şekilde iletebiliyor ve erişim sağlayabiliyor.

 

Bilgiye Ulaşılabilirlik: Müşterilerimizin talep ettikleri bilgiye en kısa zamanda ve en hızlı şekilde ulaşabilmelerini sağlıyoruz.

 

Çözüm Odaklılık: Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretiyoruz.

Fs Osgb Tanıtım Broşürü
Dökümanlar
FS
FS TANITIM BROŞÜRÜ