Top Teklif Formu
Anasayfa
Amacımız öncelikle hizmet sunduğumuz tüm işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği kültürünü geliştirmektir. Gerek saha uygulamaları gerekse yasal mevzuat kapsamında, işletmelerin gerekli dokümantasyonlarının sağlanmasında gerçek ve ölçülebilir tespitleri ortaya koyarak, risklerinizi azaltmanıza ve süreçlerinizi kolaylaştırmanıza yardımcı olmaktır.
Şuanda çok sayıda şirkete ve işyerine devamlı olarak İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve Yardımcı Sağlık Personeli hizmeti sunmaktayız. Hizmet verdiğimiz firmalar, görevlendirilen İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri hekiminin şirketleri ile ilgili aylık raporlarını, uygunsuzluk bildirimlerini, risk değerlendirme raporlarını ve acil durum planları gibi bir çok dokümana online web tabanlı İş Sağlığı ve Güvenliği Takip Sistemiyle izleyebilmektedir. FS OSGB odağında müşteri memnuniyetinin yer aldığı hizmet felsefesi ile rakiplerinden farklı olarak çalışanlar ve işverenler için doğruyu ve güveni ortaya koymaya devam edecektir. FS OSGB olarak sektörün referans kadroları ile birlikte teknik araç gereç ve alt yapı desteği ve tecrübeleri ile iş sağlığı ve iş güvenliği alanlarında beraber çalışmaya hazır olduğumuzu bildirir, iş birliğimizin sürekli, verimli ve başarılı olmasını dileriz.
FS OSGB olarak alanlarında uzman A, B ve C Sınıfı İş Güvenliği sertifikasına sahip mühendis ve teknik ekibimiz, iş sağlığını emanet ettiğimiz uzman hekimlerimiz ve sağlık personellerimiz ile genç, dinamik ve tecrübeli büyük bir aileyiz.
İş sağlığı ve güvenliğine dair..