Eğitimler

egitim11
İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ
6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Bir OSGB olarak, 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında işyerlerinde çalışanların güvenlikli ve sağlıklı bir ortamda çalışmaları için, çalışanlara İş Güvenliği Eğitimleri verilmektedir.
DEVAMI
Group of architects and engineers working at a construction site
İŞ SAĞLIĞI EĞİTİMİ
6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu F&S OSGB tarafından firmanız için görevlendirilen işyeri hekimleri, Resmi Gazetede yayınlanan çalışanların iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin usul ve esasları hakkında yönetmelik kapsamında….
DEVAMI
egitim3
AFET YÖNETİMİ
633118 Haziran 2013 Günü 28681 Sayılı Kanunu 01.01.2013 tarihinde yürürlüğe giren 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği kanunu ve 18 Haziran 2013 Günü 28681 sayılı kanunun Resmi Gazete de yayınlanan 11-12 ve 30.maddelerinde belirtilen Afet ve Acil Durum Planları, Yangınla Mücadele, İlkyardım, Arama-Kurtarma ekiplerinin sertifikalandırılması konusunda hizmet verenilmektedir.
DEVAMI
egitim4
YANGIN EĞİTİMİ
Temel Yangın Eğitimi Tesis ve/veya kurumlarda ki en büyük risk ve hasarı bina içi alanlarda çıkabilecek bir yangın oluşturur. Bina içi alanlarda çıkan yangınlar tavan yüksekliğine ve ortam genişliğine de bağlı olmak üzere genel ofis alanlarında 90 saniye içinde söndürülemez hale gelecek ve bu aşamadan 4 dakika sonra ise çok katlı yapılarda bir üst katta ikincil yangınlar çıkacaktır.
DEVAMI
egitim5
İLKYARDIM EĞİTİMİ
Sertifikalı İlkyardım Eğitimi Eğitim süresi : 40 saattir (5 gün) Eğitim sonunda İl Sağlık Müdürlüğü tarafından sınav yapılmakta, katılımcılara ‘Standart İlkyardım Eğitim Sertifikası’ ve ilkyardımcı kimlik kartı verilmektedir.
DEVAMI
egitim6
HİJYEN EĞİTİMİ
Hijyen Eğitimi Yönetmeliği5 Temmuz 2013 Hijyen eğitimlerini başta işyeri yemekhaneleri, restoranlar ve gıda hizmetlerinin sunulduğu yerler olmak üzere, konaklama hizmeti veren, gıda üretimi yapan…

DEVAMI